Mestské lesy v Bratislave - príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavywww.bratislava.sk

Sociální sítě

Facebook

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)|...(Rozšírené vyhľadávanie)

Mestské lesy v Bratislave
Zelené pľúca Bratislavy
 
   


Cesta: Titulka
 

Desmod na Partizánskej lúke, piatok 11.9. o 15:00h

Mestské lesy v Bratislave už po tretíkrát organizujú Kultúrne leto na zrekonštruovanej Železnej studienke, ktorá je vyhľadávaným lesným parkom pre širokú verejnosť. Pripravili sme preto pre návštevníkov okrem prírodného relaxu aj trocha kultúry a zábavy.
 

 
 
DesmodJedným z takých je aj podujatie organizované 11.9.2009, kedy by sme si popri inom chceli pripomenúť obete pádu dvojičiek v USA. Na podujatie je zabezpečené vystúpenie najpopulárnejšej slovenskej skupiny Desmod, moderátor Justin Topoľský, ktorý bezprostredne po tom veľkom nešťastí prinášal zdrvujúce informácie na Slovensko. Podieľal sa na charitatívnych podujatiach pre obete a s našou populárnou speváčkou Sisou Sklowskou naspieval pieseň Manhatan, predvedú sa aj mažoretky so svojim tanečným vystúpením.

Budú pripravené súťaže pre rodiny, ktoré by sa týkali gurmánskych špecialít americkej ale i slovenskej kuchyne, ako napr. kto urobí najrýchlejšie hamburger, či hotdog a pod. a veľa iných aktivít.
 
Kontakt: Administrátor
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 11.9.2009 / 11.9.2009

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > OZNAMY
 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


Prihlásiť sa