Mestské lesy v Bratislave - príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavywww.bratislava.sk

Sociální sítě

Facebook

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)|...(Rozšírené vyhľadávanie)

Mestské lesy v Bratislave
Zelené pľúca Bratislavy
 
   


 

Bikepark Koliba

Rohatka
Občianske združenie Slobodný Bajker je mimovládna nezisková organizácia, ktorú založil Juraj "Enjoy" Rafajdus v roku 2004. Vznikla za účelom legalizácie, rekonštrukcie a výstavby cyklistického zjazdového chodníka Rohatka na Železnej Studničke – Kamzik v Bratislave.
 

 
 
Začiatkom roka 2005 s podporou Mestských Lesov v Bratislave občianske združenie Slobodný Bajker zlegalizovalo cyklistický chodník Rohatka. Po legalizácii bolo potrebné Rohatku kompletne zrekonštruovať a postavať 1km dlhý úsek od lúky po koniec trate na Železnej Studničke – Rotunda. S pomocou miestnych bajkerov a odpracovania 1200 hodín sa občianskemu združeniu Slobodný Bajker podarilo v júli 2005 úspešne otvoriť prvú oficiálnu cyklistickú zjazdovú trať na Slovensku. Odvtedy Slobodný Bajker o.z. prevádzkuje a udržiava cyklistickú zjazdovú trať Rohatka. V júni 2013 sme úspešne otvorili druhú trať s názvom Driver 8 a pri tejto príležitosti vznikol Verejný Bikepark Koliba – Slobodný Bajker o.z.

 
 
Kontakt: Administrátor
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 11.4.2011 / 11.4.2011

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > Kam ísť
 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


Prihlásiť sa