Mestské lesy v Bratislave - príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavywww.bratislava.sk

Sociální sítě

Facebook

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)|...(Rozšírené vyhľadávanie)

Mestské lesy v Bratislave
Zelené pľúca Bratislavy
 
   


Cesta: Titulka
 

Otvorenie polmaratónovej trate adidas miCoach na Železnej studienke, pondelok 11.7. o 14:00

otvorenie polmaratonu
Mestské lesy v Bratislave Vás pozývajú na slávnostne otvorenie certifikovanej adidas miCoach polmaratónovej trate v Bratislave na Železnej studnienke v pondelok 11.7.2011 o 14:00. Trať slávnostne otvorí primátor hl.mesta SR Bratislavy Milan Ftáčnik.
 

 
 

Primátor hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislava pán Milan Ftáčnik slávnostne otvorí trať v pondelok 11.7.2011 o 14:00 v areáli Partizánskej lúky pri amfiteátri. Účasť prisľúbil aj Jaroslav Halák - slovenský reprezentačný hokejový brankár.
Hneď po slávnostnom otvorení pokrstíme trať behom na 10km. Najrýchlejší bežec, bez rozdielu kategórie, získa zariadenie “osobneho trenera“ miCoach od značky adidas.

 

Obľúbená bežecká trať je situovaná na Ceste mládeže s možnosťou štartu z parkovísk alebo z areálu Partizánska lúka-amfiteáter a pokračuje ďalej do Lesoparku. Má označené jednotlivé kilometry pre lepšiu kontrolu Vášho osobného výkonu. Na nultom kilometre je umiestnená infotabuľa s mapou a názornou rozcvičkou, ktorá podporí kvalitné odštartovanie behu. Pripomíname, že na tejto trati už v súčasnosti prebiehajú avizované adidas miCoach tréningy každý utorok a štvrtok.
Informácie o tréningoch najdete aj na facebooku.


 Neváhaj a poď s nami bežať!

 

 
Kontakt: Administrátor 1
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 7.7.2011 / 7.7.2011

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > OZNAMY
 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


Prihlásiť sa