Mestské lesy v Bratislave - príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavywww.bratislava.sk

Sociální sítě

Facebook

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)|...(Rozšírené vyhľadávanie)

Mestské lesy v Bratislave
Zelené pľúca Bratislavy
 
   


Cesta: Titulka > Oznamy
 

Psičkári bratislavských lesov

Pes v lese
Ľudia, ktorí majú psov ich neovládajú, netušia načo boli pôvodne šľachtené. Príkladom toho, je aj tento inzerát, kde mala majiteľka pustenú dogu argentínsku, ktorý reagoval na meno Fuego. Pes začal naháňať zver, odbehol jej a kedže nebol na vodítku a mal náhubok, pravdepodobne zahynul od hladu.
Psičkári ohrozujú nielen lesnú zver, ale aj turistov a cyklistov a ľudia netušia ako sa majú zachovať pri stretnutí s takýmto psom.
 

 
 

POZOR, STRATIL SA PES ARGENTÍNSKEJ DOGY!!!!

Akákoľvek informácia vedená k nájdeniu psa, či samotné nájdenie psa - finančná odmena 500,-Euro!!!
Prosím pomôžte pri pátraní po ňom.
Dňa 21.4.2013 - nedeľa sa v podvečerných hodinách (cca. 18.00 hod) stratil 2,5 ročný pes argentínskej dogy FUEGO, z mojej chovnej stanice "de los Escorpiones Blancos". (viď. foto)
Pes sa stratil v Bratislave, mestská časť Lamač, v lamačskom lese - smer na Kačín. Utiekol za srnami a nevrátil sa už naspäť a ani sa nám ho zatiaľ nepodarilo nájsť (zrejme zabehol niekam ďalej a nepodarilo sa mu už nájst cestu naspäť). Pes mal na sebe kovový ostnatý obojok a kožený čierny náhubok.

Na pravom stehne z vnútornej strany má vytetované číslo 1152, reaguje na meno Fuego.

Ďalšie poznávacie znamenie je, že má na pravej prednej nohe v hornej časti, z vonkajšej strany veľkú asi 10 cm jazvu. Kohútikovú výšku mal približne 68 cm.
Prosíme Vás o akékoľvek informácie o psovi, ktoré by viedli k nájdeniu psa, či jeho pohybe. Zároveň prosím o zdieľanie tejto správy.

Fuego

Zákon o lesoch ako aj všeobecne záväzné nariadenie hlavného mesta SR Bratislavy, ktoré zakazujú voľný pohyb psa v lese naďalej trvá. Preto žiadame ľudí, aby dodržiavali predmetné ustanovenia zákona a VZN aj s ohľadom nielen na bezpečnosť voľne sa hrajúcich detí, cyklistov a návštevníkov lesoparku, ale aj divo žijúcej zveri v mestských lesoch a držali si psov na vôdzke.

 

 

 
Kontakt: PaedDr. Jana Znášiková
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 7.5.2014 / 7.5.2014

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > OZNAMY
 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


Prihlásiť sa