Mestské lesy v Bratislave - príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavywww.bratislava.sk

Sociální sítě

Facebook

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)|...(Rozšírené vyhľadávanie)

Mestské lesy v Bratislave
Zelené pľúca Bratislavy
 
   


Cesta: Titulka > Oznamy
 

"Pestrý deň" na Partizánskej lúke

Pestrý deň na Partizánskej lúke
V pondelok 16.6.2014 sa konal na Partizánskej lúke "Pestrý deň", ktorý bol venovaný desiatim domovom sociálnych služieb.
 

 
 
Ľudia s postihnutím súťažili v piatich disciplínach, v ktorých spoznávali prírodu, učili sa podávať prvú pomoc, orientovali sa s buzolou a hádzali granátom. Radosť im urobili aj šiesti hasiči z Dobrovoľného hasičského zboru z Dúbravky s ozajstným hasičským autom pod velením Mateja Filípka s ktorými nacvičovali hasenie ohňa.
Pestry den na Partizánskej lúkeLesníci z Mestských lesov Bratislava pod vedením Ing. Vladimíra Kutku previedli súťažiacich Náučným chodníkom a dobrovoľníci z Červeného Kríža ich učili dávať umelé dýchanie.
Hlavná vďaka pri organizovaní akcie "Pestrý deň" patrí zamestnancom z DSS Rozsutec, ktorí pripravili všetko pre to, aby ľudia s postihnutím z DSS Hestia, Kampino, Rosa, Plavecké Podhradie, Integra, Kaštieľ, DSSPKM, SČK a samozrejme aj z  DSS Rozsutec zistili, že dokážu nielen súťažiť, ale aj nadväzovať nové priateľstvá a upevňovať  si vzájomnú spolupatričnosť pri spoločnom stretnutí.
 
Kontakt: PaedDr. Jana Znášiková
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 2.7.2014 / 2.7.2014

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > OZNAMY
 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


Prihlásiť sa