Mestské lesy v Bratislave - príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavywww.bratislava.sk

Sociální sítě

Facebook

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)|...(Rozšírené vyhľadávanie)

Mestské lesy v Bratislave
Zelené pľúca Bratislavy
 
   


Cesta: Titulka > Oznamy
 

Otvorenie fitnes prvkov na Partizánskej lúke, na Kolibe a na Kramároch.

Fitness
Mestské lesy v Bratislave rozšírili územie bratislavského lesoparku o nové športové možnosti.V lokalitách Partizánska lúka a Koliba vybudovali väčšie zostavy fitnes zariadení ako doplnenie posilňovacích prvkov pre bežcov a športovcov. Menšia zostava fitnes prvkov, ktorá je vybudovaná na Kramároch, bude súčasťou plánovaného bežeckého chodníka.
 

 
 

Nápad rozšíriť často využívané lokality ako sú Partizánska lúka, Koliba a Kramáre o zostavy fitnes zariadení, vznikol už v roku 2009 ako požiadavka nielen na spestrenie kondičného behu, ale aj ako doplnenie posilňovacích prvkov pre bežcov a športovcov, ktorí tieto trasy s obľubou využívajú. Fitnes prvky môžu využívať nielen profesionálni športovci na svoj celoročný tréning, ale aj bežní nadšenci – amatéri, ktorých oblasť Koliby, Kramárov a Partizánskej lúky láka na športové vyžitie.

FitnessExteriérové fitnes prvky sú tvorené 9 sekciami posilňovacích náradí s možnosťou pridania závažia. Cviky, ktoré táto zostava ponúka sú: Dip press (8 rôznych cvikov), Preacher curl (9 rôznych cvikov), Chin bar (6 rôznych cvikov), Abdominal (8 rôznych cvikov), Bench press (25 rôznych cvikov), Pectoral (11rôznych  cvikov), T-bar (8 rôznych cvikov), Leg extension (10 rôznych cvikov), Multifit (12 rôznych cvikov).

 

Tento projekt sa podarilo zrealizovať vďaka podpore mestského poslanca Mgr. Olivera Kríža a novomestských poslancov JUDr. Tomáša Korčeka, Ing. Kataríny Augustinič, Ing. Libora Gašpierika z poslaneckých priorít vo výške 104.900,- €.

Slávnostné otvorenie bude dňa 5.11.2014 o 13:00 hod. na Partizánskej lúke.

 

 

 
Kontakt: PaedDr. Jana Znášiková
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 29.10.2014 / 29.10.2014

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > OZNAMY
 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


Prihlásiť sa