Mestské lesy v Bratislave - príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavywww.bratislava.sk

Sociální sítě

Facebook

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)|...(Rozšírené vyhľadávanie)

Mestské lesy v Bratislave
Zelené pľúca Bratislavy
 
   


Cesta: Titulka > Oznamy
 

Vianočný strom na Hlavné námestie v Bratislave.

vianočný strom
Mestské lesy v Bratislave dňa 5.11.2014 privezú na Hlavné námestie vianočný strom, ktorý mestu venovala rodina z Rusoviec.
 

 
 

Ako po ostatné roky, tak aj tento rok organizácia Mestské lesy v Bratislave zabezpečuje pre hlavné mesto Bratislava osadenie vianočného stromčeka na Hlavné námestie. Tohtoročný strom má výšku 15m a poskytla ho p. Ľubica Michalíková z mestskej časti Bratislava – Rusovce. Výrub stromu sa uskutoční dňa 05.11.2014 a následne bude prepravený do centra mesta na osadenie. Hľadanie vhodného stromu je náročná úloha, ktorá sa začína vždy v máji. Strom musí spĺňať mnoho kritérií, ako je symetrický a estetický vzhľad, ľahká dostupnosť pilčíkov ku kmeňu na bezkolízny výrub a možnosť zabezpečiť prepravu nadrozmerného nákladu z miesta výrubu do centra mesta.

Tieto Vianoce bude Hlavné námestie zdobiť 30 ročný smrek obyčajný (picea abies), ktorý nám bude spríjemňovať vianočnú atmosféru hlavného mesta. Osadenie stromu je plánované na stredu 05.11.2014 o 10:00 h.    

 

 

 
Kontakt: PaedDr. Jana Znášiková
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 4.11.2014 / 4.11.2014

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > OZNAMY
 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


Prihlásiť sa