Mestské lesy v Bratislave - príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavywww.bratislava.sk

Sociální sítě

Facebook

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)|...(Rozšírené vyhľadávanie)

Mestské lesy v Bratislave
Zelené pľúca Bratislavy
 
   


Cesta: Titulka > Oznamy
 

Odovzdanie fitnes zostavy pre športovcov.

Fitnes zostava na Partizánskej lúke
Bratislava, 11. november 2014 – Mestské lesy v Bratislave zastúpené p. riaditeľom Ing. Vladimírom Kutkom dňa 11.11.2014 prevzali od firmy BE COOL, s.r.o. zastúpené p. Mgr. Pukalovičom fitnes zostavu určenú pre bežcov, nordic walkerov, alebo peších turistov.
 

 
 

Fitnes prvky sú umiestené na konci parkoviska na Partizánskej lúke. Sú určené na rozcvičku pred bežeckými aktivitami, pretože precvičenie zahreje celý organizmus, prekrví všetky svalové skupiny, upraví dýchanie a naštartuje organizmus k nasledujúcej namáhavej telesnej činnosti. Po skončení športovej aktivity slúži na relaxačné cvičenia.

Fitnes zostava na Partizánskej lúkeIde o otvorenie tretej "dm šport zóny", ktorá sa stavala z časti vyzbieraného štartovného na 3. ročníku dm ženského behu, ktorý sa uskutočnil 27.9.2014 a na ktorom bežalo 1000 žien. Prvá dm šport zóna bola postavená v roku 2012 na Fedinovej ulici v Petržalke, druhá v roku 2013 v areáli na Nevädzovej ulici v Ružinove. BE COOL, s.r.o. spolu s dm drogerie markt pokračujú v začatej tradícii budovania športovísk v jednotlivých mestských častiach Bratislavy.

Slávnostné otvorenie je naplánované na 23.11.2014 o 10.00 hod. na konci parkoviska na Partizánskej lúke v Bratislave, súčasťou otvorenia bude aj spoločný bežecký tréning a malé občerstvenie.

 

 
Kontakt: PaedDr. Jana Znášiková
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 12.11.2014 / 12.11.2014

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > OZNAMY
 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


Prihlásiť sa