Mestské lesy v Bratislave - príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavywww.bratislava.sk

Sociální sítě

Facebook

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)|...(Rozšírené vyhľadávanie)

Mestské lesy v Bratislave
Zelené pľúca Bratislavy
 
   


Cesta: Titulka > Oznamy
 

Workshop k téme " Budúca spolupráca v kultúrnom a prírodnom dedičstve."

Workshop v Modre
Mestské lesy zastúpené p. riaditeľom Ing. Vladimírom Kutkom sa zúčastnili workshopu
" Budúca spolupráca v kultúrnom a prírodnom dedičstve", ktorý sa konal dňa 12.11.2014 v Modre
Cieľom cezhraničného workshopu bolo účastníkom dať možnosť dozvedieť sa viac o projektoch, ktoré boli podporené v rámci Programu cezhraničnej spolupráce SK-AT 2007-2013 v oblasti kultúry, cestovného ruchu a životného prostredia, spoznať jednotlivé nové projektové zámery a partnerské inštitúcie aj z iných regiónov, vymeniť si skúsenosti s prípravou a implementáciou projektov, navzájom sa spoznať, ako aj diskutovať o možnostiach v novom programovom období 2014-2020, tak aby sa zabezpečila čo najefektívnejšia cezhraničná spolupráca pre zachovanie kultúrneho a prírodného dedičstva.
 

 
 

V závere doobedňajšej časti programu prebehla prvá odborná panelová diskusia v rámci, ktorej prijali pozvanie projektoví manažéri projektov TRAKER, TERE, CYKLOMOST II, PERIMOST, Za Mostom, urbANNAtur, Ramsar Eco NaTour. V rámci diskusie sa účastníci mohli dozvedieť pozitívne, ale aj negatívne skúsenosti súvisiace s realizáciou projektov na tému kultúrne a prírodné dedičstvo.

V rámci workshopu bolo prediskutovaných veľa zaujímavých spoločných tém na cezhraničnú  spoluprácu  a nadviazaných veľa cezhraničných kontaktov, čím sa podaril organizátorom naplniť cieľ podujatia.

 
Kontakt: PaedDr. Jana Znášiková
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 26.11.2014 / 26.11.2014

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > OZNAMY
 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


Prihlásiť sa