Mestské lesy v Bratislave - príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavywww.bratislava.sk

Sociální sítě

Facebook

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)|...(Rozšírené vyhľadávanie)

Mestské lesy v Bratislave
Zelené pľúca Bratislavy
 
   


 

Domček na strome

Domček na strome
Ďalším zaujímavý projektom, ktoré pripravili MLB v spolupráci s Magistrátom Hlavného mesta SR Bratislavy pre širokú verejnosť, je domček na strome, ktorý sa nachádza v Kačínskej doline nad chatou Kačín a bude slúžiť záujemcom o nocovanie v prírode.
Cieľom je ponúknuť ľuďom netradičný zážitok, počas ktorého je možné jedinečným spôsobom vnímať všetkými zmyslami okolitú prírodu a tak hlbšie spoznať les. Pobyt v domčeku je maximálnym zážitkom, keď vnímate energiu stromov prechádzajúcich domčekom, počúvate zvuky lesa, pozorujete život v korunách stromov, ako aj ranné prebúdzanie sa okolitej prírody. Je to spôsob ako sa zastaviť z každodenného zhonu, prečistiť si myseľ, oddať sa meditáciám.
 

 
 

Vybavenie domčeka: manželská posteľ a ďalšie samostatné lôžko. Lôžka sú vybavené perinami s posteľnou bielizňou. V domčeku bude inštalované kúrenie a navyše sú tu zaujímavé dizajnové prvky. WC je riešené suchým záchodom. Voda na umývanie je v zásobníkoch. Objekt je vhodný maximálne pre tri osoby, vrátane detí.  Cena za pobyt v domčeku je 100 EUR/noc. Záväznú objednávku posielajte na: info@ba-lesy.sk . Domček sa prenajíma od 10.10.2016.

 
Kontakt: PaedDr. Jana Znášiková
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 5.10.2016 / 5.10.2016

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > OZNAMY
 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


Prihlásiť sa