Mestské lesy v Bratislave - príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavywww.bratislava.sk

Sociální sítě

Facebook

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)|...(Rozšírené vyhľadávanie)

Mestské lesy v Bratislave
Zelené pľúca Bratislavy
 
   


Cesta: Titulka > Oznamy
 

Priložme ruku k dielu a žime spolu lepšie

Spoločnosť Pernod Ricard
Spoločnosť Pernod Ricard už po siedmy raz celosvetovo oslavuje Responsib´ALL Day. Kým téma spoločenskej zodpovednosti sa v prvých ročníkoch akcie sústredila predovšetkým na podporu zodpovedného prístupu ku konzumácii alkoholu, teraz sa spoločnosť zamerala na podporu miestnych komunít a zveľaďovanie okolia. Všetko v duchu hesla: Žime spolu lepšie. Po minuloročnej úprave Železnej studničky sa zamestnanci podujali tento rok priložiť ruky k prípravám nového arboréta na Kamzíku.
Responsib´ALL Day, ktorý si spoločnosť Pernod Ricard Group pravidelne pripomína každý rok, bol opäť o zodpovednom prístupe a tímovej práci. Všetkých jej 18 500 zamestnancov po celom svete sa v tento deň vďaka svojim iniciatívam usilovalo urobiť niečo dobré pre podporu miestnych komunít a životného prostredia vo svojom okolí. Výsledkom ich snahy je zveľadenie miest, ktoré slúžia všetkým tak, aby sa z nich všetci mohli tešiť ešte naozaj dlho.
 

 
 

Zamestnanci Pernod Ricard Slovakia sa tento rok rozhodli upraviť priestor v okolí cesty na Kamzík, tesne pod bufetom Horná stanica. Celý 1. jún strávili čistením, hrabaním, vytrhávaním buriny a klčovaním... Náročná práca mala svoju jasnú víziu: na tomto mieste totiž bude vybudované nové arborétum a úprava areálu je jednou z predprípravných činností, ktoré sú nevyhnutné na to, aby sa celý projekt mohol úspešne realizovať.

 

„Sme radi, že sme svojou troškou mohli prispieť k obnove miesta, ktoré bude slúžiť nielen miestnej komunite, ale aj širokej verejnosti. Tešíme sa na nové arborétum a veríme, že bude ľuďom dlho spríjemňovať voľné chvíle. Som hrdý nielen na výsledok práce nášho tímu, ale aj všetkých našich kolegov po celom svete, ktorí svojimi nápadmi a činnosťou pomohli dobrým veciam v tomto ročníku v duchu hesla – Žime spolu lepšie,“ zhodnotil výsledok tohtoročného Responsib´All Day Erik Čížek, Managing Director Pernod Ricard Slovakia.

 

 

 
Kontakt: pracovník pre rozvoj lesoparku
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 16.6.2017 / 16.6.2017

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > OZNAMY
 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


Prihlásiť sa